Täcken
2016-09-09
404169
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TÄCKEN, 2 st, 1900-talets första hälft, röd färgställning, ca 190x130 cm
Slitage, noppor