Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
FIGURIN, "Susanna", Lisa Larson för Gustavsberg, delvis bemålad schamotte, höjd 16,5, bredd ca 10 cm
Fötter med nagg, en tofs med lagning
404160
2016-09-09