Konsolbord empirestil
2016-09-09
404147
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KONSOLBORD, samtida, empirestil, förgyllt, med stenskiva, dekor av gripar, höjd ca 92, 125x38 cm
Bruksslitage