Ljusstakar silver
2016-09-08
404088
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, rokokostil, svängd klockformad fot, skaftet med svängd dekor, importstämplar, höjd ca 23 cm, vikt ca 800 g
Botten med gravyr