Göran Folcker
2016-09-10
404044
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "MÖRK STRUKTUR", signerad och daterad GÖRAN FOLCKER VAXHOLM 1959 , olja på duk, ca 89x115 cm.
Läs mer