Göran Folcker
2016-09-10
404042
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "CEN II", signerad FOLCKER, daterad 69 på baksidan, olja på duk, ca 79x72 cm.
Läs mer
Ytfläckar/märken