Göran Folcker
2016-09-10
404041
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Flaskor, monogramsignerad och daterad GF 49, olja på pannå, ca 37x80 cm.
Läs mer