Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): "Gamla staden Banyuls", signerad och daterad Olle Nordberg 1950, olja på duk uppfäst på pannå, ca 40x65 cm
404039
2016-09-10