Klubbat för:
4 600 SEK
4 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, byrå,1960-tal, vitlackerad, sex lådor, draghandtag samt beslag i mässing, höjd 70, 107x46 cm
Slitage, smärre färgbortfall och mindre färgfläckar
404022
2016-09-09