Klubbat för:
1 400 SEK
1 200 SEK
JÖRGEN BO & VILHELM WOHLERT, taklampa, "Louisiana", för Louis Poulsen, 1950/60-tal, kopparskärm, diameter ca 40 cm
Bruksslitage
403931
2016-09-08