Sängbord
2016-09-08
403898
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, vitlackerade, 1900-talet mitt, höjd ca 50, 44x42 cm
Bruksslitage