Bordslampa alabaster
2016-09-07
403844
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, alabaster, 1900-talets första hälft, grön skärm, totalhöjd ca 66 cm
Smärre nagg