Gårdsmotiv oljemålning
2016-09-08
403837
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Gårdsmotiv, bär signatur Byon -07, olja på duk, ca 58x74 cm
Smärre ytskador, mindre hål