Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 1 par, trä samt mässing, 1900-talets början, troligen England, spiralvridet skaft, höjd ca 31 cm
Zustandsbeschreibung
Manschetterna med stötskador
403830
2016-09-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner