Lars Gunnar Nordström färgserigrafi
Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
LARS GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, 1924-2014): Konkret komposition, signerad L-G Nordström -78, onumrerad, färgserigrafi, 50x35 cm
403826
2016-09-07