Oidentifierad konstnär olja
2016-09-07
403817
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Blomsterförsäljare, otydligt signerad, olja på pannå, 31x40 cm