Bordslampa Nordiska Kompaniet
2016-09-08
403806
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORDISKA KOMPANIET, bordslampa, 1900-talets första hälft, mässing, dekordel i trä, undertill märkt 32962/32963, höjd ca 53 cm
Smärre skador, senare el