Carl Fredrik Reuterswärd
2016-09-10
403789
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad och numrerad Reutersvärd 111/200, färglitografi, 60x70 cm