Golvlampa EWÅ
2016-09-07
403746
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, EWÅ, mässing, 1970-tal, justerbar arm, höjd ca 125 cm
Bruksslitage