Fåtöljer rotting
2016-09-07
403722
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, rotting med metallunderrede, sitthöjd ca 42 cm
Skador