Ragusked och matskedar 1800-tal
2016-09-07
403703
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAGUSKED, MATSKEDAR, silver, 18/1900-tal, varierande modell, längd ca 18-27 cm, vikt ca 560 g
Slitage, delvis med gravyr