Skänk furu 1800-tal
2016-09-07
403686
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÄNK, furu, 1800-tal, spegeldörrar med 2 lådor samt bakomliggande hyllinredning, höjd ca 104, 109x49 cm, nyckel finns
Slitage, beslag till låset saknas