YRJÖ EDELMANN
2016-09-08
403682
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Royal parcel", signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek ca 44x60 cm