YRJÖ EDELMANN
2016-09-10
403681
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm
Oramad