Madeleine Pyk Slussen
2016-09-09
403679
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 131/380, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm, oarmad