Peter Dahl
2016-09-09
403673
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm, oramad