Jockum Nordström
2016-09-09
403670
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad och numrerad Jockum 242/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm, oramad