Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BYST, Dante, alabaster, höjd ca 25, längd 24 cm
Zustandsbeschreibung
Näsan med avslag samt smärre repor och nagg
403669
2016-09-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner