Skulptur brons
2016-09-08
403668
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, 1900-tal, Gestalt, brons, höjd med träsockel 19,5 cm
Sockel med slitage