Silverskål på fot
2016-09-07
403658
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL på fot, TUMLARE, silver, 1800-tal, godronnerad, skålens höjd 10, diameter 15,5 cm, totalvikt ca 178 g
Skador och lagningar