Roland Svensson färglitografier
2016-09-07
403603
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2), "The Pub - London" ("Stamlokuset"), "Aktersalongen", signerade Roland S, numrerade, 160/250, 210/310, färglitografi, bildmått ca 18x15, 30x44 cm.