Ingbritt Lagerberg akvarell
2016-09-07
403575
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGBRITT LAGERBERG (född 1943): Clown, monogramsignerade, akvarell, 44x40 cm