Klubbat för:
1 100 SEK
1 000 SEK
GUSTAF AXEL BERG, karmstolar, 1 par, windsormodell, Nässjö Stolfabrik, massiv björk, ek och bok, brännmärkta, 1900-talets mitt, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
403563
2016-09-07