Henrik Allert färgetsningar
2016-09-06
403547
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRIK ALLERT (född 1937): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färgetsningar, vardera ca 23x22 cm