Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SKÅP, art deco, 1930-tal, björk samt svartlackerade detaljer, toppskiva i marmor, höjd ca 701, 45x58 cm
Sekundär skiva, bruksslitage
403546
2016-09-07