Ingbritt Lagerberg akvarellerat collage
2016-09-06
403544
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGBRITT LAGERBERG (född 1943): "Maktbegär", monogramsignerade i i, akvarellerat collage, rammått 37x27 cm