Madeleine Pyk akvarell
2016-09-06
403539
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Champion", signerad och daterad M Pyk -95, akvarell, ca 37x36 cm