Stenskulptur
2016-09-06
403515
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTUR, 1900-talets senare del, skulpterad sten i form av dansande sällskap, otydligt signerad, höjd 35 cm