Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
ÄGG, porslin, Satsuma, Meji Japan, 1900-talets början, dekor i emaljfärger, 2 delad, kant i mässing, höjd 15 cm
Invändig lagning, kantnagg
403514
2016-09-06