Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
SABEL, svensk, modell 1893, för manskap vid kavalleri, ink. balja i stål, stämplad Svalling HK GM (Livregementets husarer), längd med balja ca 113 cm
Visst slitage
403487
2016-09-06