Ardy Strüver
2016-09-06
403465
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ARDY STRÜVER (född 1939):"Flowering passion an icon´´, signerad och daterad 2014, blandteknik, ca 36x44 cm