Stolar
2016-09-06
403419
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, fothylsor i mässing, klädda i kretong, sitthöjd ca 44 cm
Slitage