Lockurnor
2016-09-06
403391
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LOCKURNOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av figurscen med Lange Lijse i emaljfärger, kalligrafi, höjd ca 32 cm
Dekoren med smärre slitage