Byrå funkis
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BYRÅ, funkis, 1900-talets första hälft, 3 lådor, beslag i bakelit och krom, höjd ca 68, djup ca 40, längd ca 80 cm, senare bemålad, nyckel finns
Kuntoraportti
Slitage, repor
403351
Päivämäärä:
2016-09-06