Sven Inge Demonér Höglund målning
2016-09-06
403334
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN INGE DEMONÉR HÖGLUND (1935-2008): Kompostion, signerad och daterad -88, akryl på papper, ca 78x56 cm