Greta Gerell oljemålning
2016-09-15
403309
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GRETA GERELL (1898-1982): Stilleben med nyckel, signerad och daterad Gerell -69, olja på kartong, ca 34x26 cm