Klubbat för:
7 000 SEK
10 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffa/dagbädd, 2 st, France & Daverkosen, Danmark 1960-tal, modell 451, teak och rotting, klädsel rutigt ylletyg, fällbara armstöd, längd per del 156 cm
Bruksslitage
403304
2016-09-15