Birger Ljungqvist olja på pannå
2016-09-14
403247
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965), naken kvinna på strand, olja på pannå, signerad och daterad Birger Ljungqvist 1945, ca 79x65 cm