Fönster 2 st jugend
2016-09-14
403244
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÖNSTER, 2 st, snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, ca 114x53 cm (fönsterbågarnas yttermått)
Slitage