Fönster 2 st jugend
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FÖNSTER, 2 st, snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, ca 114x53 cm (fönsterbågarnas yttermått)
Kuntoraportti
Slitage
403244
Päivämäärä:
2016-09-14