Ring 18 k rodierat vitguld
2016-09-04
403127
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 18 k rodierat vitguld, fasetterad lila sten bekransad med 22 åttkantslipade diamanter, 2 mindre diamanter på skenan på vardera sida, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt ca 6 g
Stenar med slitage, skador, lila sten med skador